מי נדרש לעבור קורס עבודה בגובה ?

מי נדרש להשתתף בקורס עבודה בגובה?

תקנות העבודה בגובה חלות על כל סוגי העבודה בגובה, לרבות הדרכה בגובה על סולמותגגות, קונסטרוקציהפיגומים נייחים או ניידיםבמות הרמה ופיגומים ממוכנים, סל הרמה ומקום מוקף ממנו ניתן ליפול אל עומק של 2 מטרים או יותר (כמו בורות או מכלים). העובדים בגובה מגיעים מתחומים שונים: פועלי בניין, מתקיני דודי שמש, מרחיקי יונים, מתקיני גגות רעפים, טכנאי מזגנים, תאורנים ועוד.

בעקבות ריבוי התאונות הנגרמות בסביבת עבודה בגובה ועלייה במקרי המוות עקב נפילות מגובה, חודדו התקנות לעבודה בגובה והן מחייבות כל אדם העובד באחד מסוגי העבודה שלהלן להשתתף בקורס עבודה בגובה על ידי מדריך מוסמך כתנאי לאישור עבודה:

– עבודה בה העובד עלול ליפול מגובה העולה על 2 מטרים;

– עבודה המצריכה הטיית גוף העובד מעבר למעקה ביותר מ-45 מעלות;

– עבודה המתבצעת מתוך מתקן הרמה, סל הרמה,  במה ניידת, פיגום ועוד.

עבודה על סולם בגובה


קורס הדרכה בגובה. להיות בטוחים בכל גובה

קורס עבודה בגובה הוא הדרך המקצועית והמקיפה ביותר לחידוד נוהלי העבודה בגובה, מתוך ההבנה כי הדרכה מקצועית ויעילה מונעת אסונות.

חברת "ליאור בטיחות" היא חברה מובילה בתחום ייעוץ בטיחות והדרכות בטיחות. לחברה מדריכי בטיחות מוסמכים ומקצועיים אשר עברו הסמכות בתחום הבטיחות בעבודה בגובה ומעבירים הדרכות עבודה בגובה עבור חברות, מוסדות וארגונים בכל רחבי הארץ.

מדריכי הבטיחות המוסמכים של חברת "ליאור בטיחות" יגיעו עד אליכם לעסק ויעבירו קורס הדרכה בגובה מפורט ומקצועי, בהתאם לדרישת תקנות העבודה בגובה ובהתאם להנחיות של מפקח העבודה הראשי במקום. ההדרכות מועברות באמצעות מצגת, תמונות, סרטוני הדרכה ותרגולים מעשיים, דוגמת לבישת ציוד מגן והתאמתו למידות הגוף ועבודה בטוחה עם ציוד (גגות, סולמות, במות הרמה, פיגומים, מכלים ועוד).

 

פוסטים קשורים

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

לכל שאלה חייגו
058-7886903

דילוג לתוכן