קורס עבודה בגובה | הדרכת עבודה בגובה

בית » הדרכות בטיחות » קורס עבודה בגובה » קורס עבודה בגובה | הדרכת עבודה בגובה

מהו קורס עבודה בגובה?

על פי תקנות הבטיחות בעבודה (עבודה בגובה), הגדרתה של קורס עבודה בגובה היא כל עבודה שבגינה עלול העובד ליפול מגובה העולה על 2 מטרים. עבודה בגובה עשויה להתבצע על גבי סוגים שונים של משטחים, כגון סולם, גג, קונסטרוקציה, פיגום נייד או פיגום עצמאי נייד, במת הרמה, פיגום ממוכן וסל הרמה, וכן בסביבת בורות או מכלים שניתן ליפול לתוכם. בין העובדים המבצעים עבודה בגובה ניתן למנות עובדי בניין , טכנאי מזגנים, מרחיקי יונים, מתקיני צלחות לוויין ועוד.

תלמיד בקורס עבודה בגובה

הדרכה בגובה

תקנות הבטיחות בעבודה (עבודה בגובה) מחייבות כיום הן את העובדים והן את המעסיקים להשתתף בהדרכת עבודה בגובה. מעסיק העובר על החוק בעניין זה צפוי לקנס גבוה במיוחד.

חברת "ליאור בטיחות" מספקת שירות של קורס עבודה בגובה בכל רחבי הארץ. הקורס מתקיים בבית העסק של הלקוח או במטה חברת "ליאור בטיחות", לפי בחירת הלקוח, והוא כולל מפגש אחד הנמשך בין ארבע לשמונה שעות (בהתאם לנושא ההדרכה). בין הנושאים הנלמדים בקורס: עבודה בתוך מקום מוקף (בור או מיכל), עבודה על קונסטרוקציה, עבודה על סולמות, צמ"א (ציוד מגן אישי) המיועד לעבודה בגובה.

הדרכת עבודה בגובה

בכל חברה שעובדיה מבצעים עבודה בגובה מחויבים דרגי ההנהלה – בעל החברה, מנהל החברה, מנהל העבודה ומנהל הפרויקט – להשתתף בקורס עבודה בגובה. במסגרת קורס זה המשתתפים לומדים כיצד עובדים בצורה נכונה ובטוחה הן בגובה וכן מתחת לפני האדמה.

קורסי עבודה בגובה לא מבצעים אצל כל אחד.

חברת "ליאור בטיחות" מעבירה קורסי עבודה בגובה לעובדים. הקורסים מורכבים הן מחלק תאורטי והן מחלק מעשי. החלק התאורטי כולל צפייה במצגות, תמונות וסרטונים, תוך ניתוח מקרי תאונות עבודה והסקת מסקנות כיצד יש לעבוד באופן בטוח כדי למנוע תאונות כאלו. בחלק המעשי לומדים המשתתפים מהו ציוד המגן המיועד לעבודה בגובה, כיצד להתאימו במדויק לעובדים וכיצד לעבוד עימו על גגות, סולמות, פיגומים ועוד. בסיום הקורס מקבלים המשתתפים אישור עבודה בגובה, המאפשר להם להעסיק עובדים במקומות גבוהים העולים על שני מטרים.

מקצוענים עד הגג

חברת "ליאור בטיחות" היא חברה ותיקה ומקצועית אשר הוקמה על ידי ליאור מקדש, מתמחה בתחומי בטיחות בעבודה ובהדרכות בטיחות. החברה מספקת שירותי ייעוץ בטיחות וכן הדרכות בטיחות, וביניהן הדרכות עבודה בגובה, לחברות, מוסדות וארגונים בכל רחבי הארץ. ההדרכות מועברות על ידי ממוני בטיחות מקצוענים ומנוסים.
מאות לקוחות החברה מהמגזר העסקי והציבורי כאחד נהנים משירות מקצועי, אמין ואיכותי במחיר חסר תחרות.

זקוקים לשירותי הדרכה בגובה? התקשרו לחברת "ליאור בטיחות" ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

לכל שאלה חייגו
058-7886903

דילוג לתוכן