עבודה בגובה

בית » עבודה בגובה

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

לכל שאלה חייגו
058-7886903

עבודה בגובה

בשנת 2008 נכנסו לתוקפן תקנות עבודה בגובה. הגדרתה של עבודה בגובה היא כל עבודה שעלולה לסכן את העובד ולגרום לו ליפול מגובה העולה על 2 מטרים וזה כולל עבודה בתוך סל הרמה, עבודה על גבי פיגום, עבודה על במה מוגבהת ועוד. ללא הכשרה מתאימה של עבודה בגובה, צפוי המעסיק לקנסות גבוהים במיוחד. על מנת להכשיר את העובדים לעבודה בגובה וכדי למנוע תאונות במקומות העבודה, יש צורך בשירותי הדרכת עבודה בגובה של חברה מקצועית ומנוסה. חברת “ליאור בטיחות” מעניקה שירותי הדרכה בגובה המכשירים מעסיקים ועובדים רבים בכל רחבי הארץ לעבודה בגובה.


מהי עבודה בגובה?

על פי תקנות עבודה בגובה, כוללת עבודה בגובה תחומים רבים ביניהם: עבודה על גבי סולם, עבודה על גגות, עבודה על קונסטרוקציות, עבודה על פיגום נייד או על פיגום עצמאי נייד, עבודה על גבי בימות הרמה ופיגומים ממוכנים, עבודה בסלי הרמה או עבודה במקום ממנו ניתן ליפול לעומק של 2 מטרים או יותר כמו בורות או מכלים. בין המקצועות החושפים את העובדים אל עבודה בגובה, ניתן למנות מתקין צלחות לווין על גגות, עובדי בניין העובדים על גבי פיגומים, טכנאי מזגנים, מרחיקי יונים ועוד. תקנות עבודה בגובה מחייבות כיום הן את העובדים והן את המעסיקים לעבור קורס עבודה בגובה וזאת על מנת לקבל אישור עבודה בגובה המסמיך אותם לכך. בנוסף, מחויבים העובדים בגובה בשימוש בציוד מגן ובאמצעים לביצוע עבודה בגובה.

מקצוענות על הגובה, הדרכה בגובה

הדרכת עבודה בגובה, מתבצעת במסגרת קורס עבודה בגובה המועבר על ידי חברת “ליאור בטיחות” ומתקיימת בבית העסק או במטה חברת “ליאור בטיחות”. ההדרכה כוללת מפגש אחד הנמשך בין ארבע לשמונה שעות (בהתאם לנושא ההדרכה). בין נושאי הלימוד במסגרת הדרכת עבודה בגובה ניתן למנות: עבודה בתוך מקום מוקף (בור או מיכל), עבודה על קונסטרוקציה, עבודה על סולמות וצמ”א- ציוד מגן אישי המיועד לעבודה בגובה.

קורס הדרכה בגובה

בכל חברה הדורשת מעובדיה עבודה בגובה, מחויבים דרגי ההנהלה הכוללת את מנהל העבודה, מנהל הפרויקט, מנהל החברה ובעל החברה לעבור קורס עבודה בגובה. במסגרת קורס זה המועבר בצורה המקצועית והיסודית ביותר על ידי חברת “ליאור בטיחות” המתמחה בהדרכות בטיחות בעבודה, לומדים המשתתפים כיצד עובדים בצורה נכונה ובטוחה הן בגובה והן מתחת לפני האדמה. הקורס מורכב מחלק תאורטי הכולל צפייה במצגות, תמונות וסרטונים תוך ניתוח מקרי תאונות עבודה והסקת מסקנות כיצד יש לעבוד באופן בטוח על מנת למנוע אותן. בחלק המעשי לומדים המשתתפים על הציוד המיועד לעבודה בגובה. כיצד להתאימו במדויק לעובדים וכיצד לעבוד עמו על גגות, סולמות, פיגומים ועוד. בסיום קורס עבודה בגובה, מקבלים המשתתפים אישור עבודה בגובה המאפשר להם להעסיק עובדים במקומות גבוהים העולים על שני מטרים.

מקצוענים עד הגג

חברת “ליאור בטיחות” היא חברה ותיקה ומקצועית אשר הוקמה על ידי ליאור מקדש, מתמחה בתחומי בטיחות בעבודה ובהדרכות בטיחות. החברה מספקת שירותי ייעוץ בטיחות וכן הדרכות בטיחות וביניהן קורס עבודה בגובה לחברות, מוסדות וארגונים בכל רחבי הארץ המועברות על ידי ממוני בטיחות מקצוענים ומנוסים. מאות לקוחות החברה מהמגזר העסקי והציבורי, נהנים משירות מקצועי, אמין ואיכותי במחיר חסר תחרות. זקוקים לשירותי הדרכה בגובה? זה הזמן להתקשר אל חברת “ליאור בטיחות” ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

בטיחות בעבודה על גגות תקנות הבטיחות הנוגעות לעבודה על גגות...
סולמות חלק ניכר ממקרי המוות בתאונות עבודה בענף הבניה בישראל...

פוסטים קשורים