יועץ בטיחות | יועץ בטיחות אש

בית » מאמרים » יועץ בטיחות | יועץ בטיחות אש

יועץ בטיחות אש

כל מעסיק מחויב להקפיד על קיומם של תנאי בטיחות וגיהות נאותים במקום העבודה ולנהל את הסיכונים במקום, על מנת להגן על עובדיו מפני סכנות אפשריות ולשמור על בריאותם. תפקידו של יועץ הבטיחות הוא להעניק למעסיק שירותי ייעוץ מקצועי בכל התחומים הקשורים לבטיחות וגיהות במקום העבודה, וביניהם: בטיחות בעבודה, בטיחות באש ובטיחות תעסוקתית.

יועץ בטיחות אש באתר בניה


סקר סיכונים

יועץ בטיחות מוסמך גם לבצע סקר סיכונים. סקר סיכונים הינו מסמך בסיס המפרט את כל הסיכונים הקיימים במקום העבודה, בהתאם למאפייניו.

לצוות המקצועי של חברת "ליאור בטיחות" ניסיון רב בעריכת סקר סיכונים עבור חברות וארגונים בכל רחבי הארץ. יועץ בטיחות מטעם "ליאור בטיחות" יגיע אליכם לבית העסק ויבצע עבורכם סקר סיכונים. לאחר ביצוע הסקר הוא יבנה עבורכם תוכנית בטיחות, הכוללת בין היתר את זיהוי גורמי הסיכון, הערכת סיכונים, קבלת החלטות ובחירת דרך לבקרת הסיכונים. יועץ הבטיחות ילווה אתכם עד להשלמתה של תוכנית הבטיחות והטמעתה בקרב המנהלים והעובדים.

יועץ בטיחות אש - לכבות את הדלקה עוד בטרם היא פורצת

דלקה היא אירוע לא צפוי העלול לפרוץ בכל מקום ובכל רגע נתון ולסכן חיי אדם ורכוש. כיוון שכך כל אדם המעוניין לקבל רישיון עסק עבור עסק חדש נדרש בין היתר להציג לפני הרשות הארצית לכבאות והצלה תוכנית בטיחות אש ולקבל את אישורה לתוכנית. לשם כך יש להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות אש.

חברת "ליאור בטיחות" מעסיקה יועצי בטיחות אש מקצועיים ומיומנים. יועץ בטיחות אש מטעם החברה יגיע לבית העסק שלכם ויערוך עבורכם בדיקה מקיפה של האתר כדי לוודא שהוא עומד בכל דרישות המיגון מפני שרפה. אם יימצאו באתר ליקויים יועץ הבטיחות יתריע על כך לפניכם ויציע דרכים לתיקונם. יועץ הבטיחות יכין עבורכם תוכנית בטיחות אש מקיפה ומפורטת וילווה אתכם עד לקבלת האישור ממכבי האש.

להיות בטוחים שאתם בידיים טובות

חברת "ליאור בטיחות" נוסדה על ידי ליאור מקדש, ממונה בטיחות בעבודה ובהדרכות בטיחות.  החברה חרטה על דגלה לשמש דוגמה ומופת בתחום הבטיחות והיא עומדת בכל מבדקי האיכות המחמירים.

אנו ב"ליאור בטיחות" מעסיקים יועצי בטיחות מקצועיים במגוון תחומים, המספקים שירות לחברות, מפעלים וארגונים מובילים בכל רחבי הארץ. צוות העובדים שלנו יעניק לכם שירות מהיר, יעיל וללא פשרות ובמחיר אטרקטיבי ביותר. אנו מחויבים לשמירה על סודיות, שקיפות מלאה ועמידה לצד הלקוח בזמן אמת. זה הזמן ללכת על בטוח ולהתקשר לחברת "ליאור בטיחות".

פוסטים קשורים

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

לכל שאלה חייגו
058-7886903

דילוג לתוכן