יועץ בטיחות אש

כל מעסיק מחויב להקפיד על קיומם של תנאי בטיחות וגיהות נאותים במקום העבודה, על מנת להגן על עובדיו מפני סכנות אפשריות ולשמור על בריאותם. תפקידו של יועץ בטיחות אש הוא לייעץ למעסיק בכל הנוגע לבטיחות והגנה מפני שרפות וסיכוני אש במקום העבודה.

על יועץ הבטיחות להיות בוגר קורס ממונה בטיחות אש מטעם מוסד המוכר ע"י משרד העבודה והרווחה. בנוסף עליו להיות בקיא בכל החוקים והתקנות הנוגעים לבטיחות אש.

יועץ בטיחות אש

תחומי אחריותו של יועץ בטיחות אש

תפקידו של יועץ בטיחות אש הינו משמעותי ביותר. זאת משום שהוא מסייע ביצירת סביבה מוגנת מפני שרפות ומפגעי אש אחרים. בזכות הידע, ההכשרה והניסיון שלו יספק יועץ הבטיחות את המענה המקצועי ביותר במקרים שונים: בעת תכנון מבנה, עבור מבנים קיימים ועוד.

תחומי האחריות העיקריים של יועץ בטיחות אש הם:

סקר סיכונים

ממונה בטיחות אש מוסמך בין היתר לבצע סקר סיכונים. סקר הסיכונים הינו מסמך בסיס המפרט את כל הסיכונים הקיימים במקום העבודה, בהתאם למאפייניו.

לצוות המקצועי של חברת "ליאור בטיחות" ניסיון רב בעריכת סקרי סיכונים עבור חברות וארגונים בכל רחבי הארץ. יועץ בטיחות מטעם "ליאור בטיחות" יגיע אליכם לבית העסק ויבצע עבורכם את הסקר. לאחר ביצוע הסקר הוא יבנה עבורכם תוכנית לניהול בטיחות, הכוללת בין היתר:

  • זיהוי גורמי הסיכון
  • הערכת סיכונים
  • קבלת החלטות
  • בחירת דרך לבקרת הסיכונים.

יועץ הבטיחות ילווה אתכם עד להשלמתה של התוכנית לניהול בטיחות והטמעתה בקרב המנהלים והעובדים.

דלקה היא אירוע לא צפוי העלול לפרוץ בכל מקום ובכל רגע נתון ולסכן חיי אדם ורכוש. כיוון שכך כל אדם המעוניין לקבל רישיון עסק עבור עסק חדש נדרש בין היתר להציג לפני הרשות הארצית לכבאות והצלה תוכנית בטיחות אש ולקבל את אישורה לתוכנית. לשם כך יש להיעזר בשירותיו של ממונה בטיחות אש.

חברת "ליאור בטיחות" מעסיקה יועצי בטיחות אש מקצועיים ומיומנים. יועץ בטיחות אש מטעם החברה יגיע לבית העסק שלכם ויערוך עבורכם בדיקה מקיפה של האתר. זאת כדי לוודא שהאתר עומד בכל דרישות המיגון מפני שרפה. אם יימצאו באתר ליקויים יתריע על כך יועץ הבטיחות לפניכם ויציע דרכים לתיקונם. יועץ הבטיחות יכין עבורכם תוכנית בטיחות אש מקיפה ומפורטת וילווה אתכם עד לקבלת האישור מהרשות הארצית לכבאות והצלה.

ממונה בטיחות אש - להיות בטוחים שאתם בידיים טובות

חברת "ליאור בטיחות" נוסדה ע"י ליאור מקדש, והיא מספקת בין היתר שירותי ממונה בטיחות והדרכות בטיחות בעבודה. החברה חרטה על דגלה לשמש דוגמה ומופת בתחום הבטיחות והיא עומדת בכל מבדקי האיכות המחמירים.

אנו ב"ליאור בטיחות" מעסיקים יועצי בטיחות מקצועיים במגוון תחומים, המספקים שירות לחברות, מפעלים וארגונים מובילים בכל רחבי הארץ. צוות העובדים שלנו יעניק לכם שירות מהיר, יעיל וללא פשרות ובמחיר אטרקטיבי ביותר. אם אתם זקוקים לשירותי יועץ בטיחות – הכנת תוכנית בטיחות אש, הדרכת כיבוי אש, הכנת תיק שטח או תיק מפעל, ביצוע סקר סיכונים וכיו"ב – זה הזמן ללכת על בטוח ולהתקשר ל"ליאור בטיחות".

Facebook
Twitter
LinkedIn

פוסטים קשורים

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

לכל שאלה חייגו
058-7886903

6 מחשבות על “יועץ בטיחות אש”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן