יועץ בטיחות אש

כל מעסיק מחויב להקפיד על קיומם של תנאי בטיחות וגיהות נאותים במקום העבודה ולנהל את הסיכונים במקום, על מנת להגן על עובדיו מפני סכנות אפשריות ולשמור על בריאותם. תפקידו של יועץ הבטיחות הוא להעניק למעסיק שירותי ייעוץ מקצועי בכל התחומים הקשורים לבטיחות וגיהות במקום העבודה, וביניהם: בטיחות בעבודה, בטיחות באש ובטיחות תעסוקתית.

יועץ בטיחות אש

יועץ בטיחות מוסמך גם לבצע סקר סיכונים. סקר סיכונים הינו מסמך בסיס המפרט את כל הסיכונים הקיימים במקום העבודה, בהתאם למאפייניו.

לצוות המקצועי של חברת "ליאור בטיחות" ניסיון רב בעריכת סקר סיכונים עבור חברות וארגונים בכל רחבי הארץ. יועץ בטיחות מטעם "ליאור בטיחות" יגיע אליכם לבית העסק ויבצע עבורכם סקר סיכונים. לאחר ביצוע הסקר הוא יבנה עבורכם תוכנית בטיחות, הכוללת בין היתר את זיהוי גורמי הסיכון, הערכת סיכונים, קבלת החלטות ובחירת דרך לבקרת הסיכונים. יועץ הבטיחות ילווה אתכם עד להשלמתה של תוכנית הבטיחות והטמעתה בקרב המנהלים והעובדים.

יועץ בטיחות אש - לכבות את הדלקה עוד בטרם היא פורצת

דלקה היא אירוע לא צפוי העלול לפרוץ בכל מקום ובכל רגע נתון ולסכן חיי אדם ורכוש. כיוון שכך כל אדם המעוניין לקבל רישיון עסק עבור עסק חדש נדרש בין היתר להציג לפני הרשות הארצית לכבאות והצלה תוכנית בטיחות אש ולקבל את אישורה לתוכנית. לשם כך יש להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות אש.

חברת "ליאור בטיחות" מעסיקה יועצי בטיחות אש מקצועיים ומיומנים. יועץ בטיחות אש מטעם החברה יגיע לבית העסק שלכם ויערוך עבורכם בדיקה מקיפה של האתר כדי לוודא שהוא עומד בכל דרישות המיגון מפני שרפה. אם יימצאו באתר ליקויים יועץ הבטיחות יתריע על כך לפניכם ויציע דרכים לתיקונם. יועץ הבטיחות יכין עבורכם תוכנית בטיחות אש מקיפה ומפורטת וילווה אתכם עד לקבלת האישור ממכבי האש.

יועץ בטיחות אש - להיות בטוחים שאתם בידיים טובות

חברת "ליאור בטיחות" נוסדה על ידי ליאור מקדש, ממונה בטיחות בעבודה ובהדרכות בטיחות.  החברה חרטה על דגלה לשמש דוגמה ומופת בתחום הבטיחות והיא עומדת בכל מבדקי האיכות המחמירים.

אנו ב"ליאור בטיחות" מעסיקים יועצי בטיחות מקצועיים במגוון תחומים, המספקים שירות לחברות, מפעלים וארגונים מובילים בכל רחבי הארץ. צוות העובדים שלנו יעניק לכם שירות מהיר, יעיל וללא פשרות ובמחיר אטרקטיבי ביותר. אנו מחויבים לשמירה על סודיות, שקיפות מלאה ועמידה לצד הלקוח בזמן אמת. זה הזמן ללכת על בטוח ולהתקשר לחברת "ליאור בטיחות".

תפקידו של יועץ בטיחות אש הינו משמעותי ביותר. זאת, משום שהוא מסייע ביצירת סביבה מוגנת מפני שריפות ומפגעי אש אחרים. בזכות הידע, ההכשרה והניסיון שלו, יועץ הבטיחות יספק את המענה המקצועי ביותר במקרים שונים: בעת תכנון מבנה, עבור מבנים קיימים ועוד. כדי שתוכלו להסתייע גם אתם במענה חשוב זה, יש לפנות אל חברת "ליאור בטיחות". חברה זו, אותה מנהל ליאור מקדש, מציעה סטנדרטים חדשים ומקצועיים בתחום הבטיחות בעבודה. החל מתוכנית בטיחות אש, הדרכת כיבוי אש, בניית תיק שטח ועוד – צוות עובדי החברה ישמח לעמוד לרשותכם.

יועץ בטיחות אש – תפקידיו השונים

יצירת סביבה בטוחה בעבודה הינה חשובה – ומטרתה בראש ובראשונה לשמור על בטיחות העובדים. אחת מסכנות אלו כוללת את היווצרותה של שריפה – ואם לא מכבים אותה ביעילות ובזריזות, היא תתפשט ברחבי המבנה. בהתאם, יש למנות בארגון יועץ בטיחות אש. בזכות מומחיותו של עובד זה, ניתן יהיה לחדד את נהלי העבודה, להעריך את הסיכונים השונים ולבנות תכנית עבודה מסודרת.

עובדים בבית חולים או בבית מרפאות? מנהלים מוסד חינוכי ומעוניינים לשמור על בטיחות התלמידים? בבואכם לחפש אחר יועץ בטיחות בתחום האש ולמנות אותו בארגונכם, חשוב להבין מה כולל תפקידו. נציין את חלקן בנקודות הבאות:

  • עריכת סקר סיכונים
  • נהלי בטיחות והיערכות באש
  • הכנת תיק שטח ותיק מפעל
  • הכנת תכנית בטיחות אש
  • משטר אינטגרציה עפ"י מכ"ר 536
  • ועוד.

לאור תפקיד משמעותי זה, על יועץ הבטיחות לפעול לפי החוקים והתקנות השונים. במילים אחרות, על מומחה זה לעבור את ההכשרה הדרושה, באמצעותה יכיר היטב את מלוא החוקים של מערך כיבוי האש. מעבר לכך, על מומחה זה לפעול בשיתוף פעולה עם כוחות הכיבוי.

יועץ בטיחות אש - להעריך סיכונים ולספק פתרונות

החל מפיקוח על התקנת מערכת כיבוי אש, הכנת תיק בטיחות אש, העברת הדרכת בטיחות אש לעובדים ועוד – מינוי יועץ בטיחות אש הינו חשוב ביותר. כדי לקבל מענה מקצועי בתחום זה, יש ליצור קשר עם חברת "ליאור בטיחות".

פוסטים קשורים

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

לכל שאלה חייגו
058-7886903

דילוג לתוכן