יועץ בטיחות

בית » יועץ בטיחות

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

לכל שאלה חייגו
058-7886903

יועץ בטיחות

מהו יועץ בטיחות? מה תפקידו של יועץ בטיחות בעבודה? כיצד תפקידו של יועץ בטיחות אש יכול להציל חיים?

יועץ בטיחות מעניק שירותי יעוץ מקצועי בכל התחומים הקשורים לבטיחות וגיהות ביניהם: בטיחות בעבודה, בטיחות באש ובטיחות תעסוקתית. כל מעסיק בכל מקום עבודה וארגון, חייב לדאוג לבטיחות וגיהות ולנהל את הסיכונים במקום העבודה על מנת לשמור על שלומם, בריאותם ובטיחותם של עובדיו. לצורך כך, נשכרים שירותיו של יועץ בטיחות מקצועי. חברת “ליאור בטיחות” מתמחה בתחומי בטיחות שונים ובהדרכת בטיחות. יועצי בטיחות מטעם החברה יגיעו לכל עסק, ארגון, מוסד ואתר בניה ויבצעו עבור המעסיקים והמנהלים במקום סקרי סיכונים, יבנו תכניות ניהול בטיחות וידאגו להטמעת החוקים והנהלים בקרב העובדים והמנהלים במקום. לחברת “ליאור בטיחות” צוות יועצים מקצועי ומנוסה המעניק שירות איכותי לחברות וארגונים מובילים בכל רחבי הארץ.


יועץ בטיחות: סוקר סיכונים מונע סכנות

כל מפעל וארגון חייב לבצע סקר סיכונים על מנת לוודא כי קיים מענה הולם לסיכונים אליהם עלולים להיחשף העובדים אותם הוא מעסיק. לצוות המקצועי של חברת “ליאור בטיחות”, התמחות במגוון תחומי בטיחות והחברה עורכת סקר סיכונים עבור חברות וארגונים בכל רחבי הארץ על פי הזמנתם ועל פי אופי הפעילות בהם. סקר הסיכונים מהווה מסמך בסיס המפרט את כל הסכנות הבטיחותיות העלולות להתרחש במהלך יום העבודה בעקבות ביצוע עבודה כלשהיא בין אם מדובר על מפעל לחומרים מסוכנים או אתר בנייה. בעקבות הסקר, יכתבו המומחים של חברת “ליאור בטיחות” תכנית בטיחות נכונה התואמת את פעילותה של החברה אשר תפקידה לסייע למניעת תאונות במקום העבודה, המוסד או הארגון.

הולכים על בטוח עם תכנית בטיחות

לאחר ביצוע סקר סיכונים מקצועי ומקיף במקום העבודה, פונים יועצי הבטיחות המקצועיים של חברת “ליאור בטיחות” לבנייתה של תכנית בטיחות הכוללת בין היתר את זיהוי גורמי הסיכון, הערכת סיכונים, ניתוחן של שיטות ואמצעים לבקרת סיכונים, קבלת החלטות ובחירת דרך לבקרת הסיכונים הקיימים בו וכן להדרכת בטיחות ובריאות תעסוקתית. בתכנית לניהול בטיחות הנבנית על ידי יועץ בטיחות בעבודה, כתובה גם דרך יישומם של שיטות ואמצעים אשר נבחרו לביצוע בקרת סיכונים. יועץ בטיחות בעבודה מטעם חברת “ליאור בטיחות” מלווה את הארגון עד להשלמתה של תכנית הבטיחות והטמעתה בקרב המנהלים והעובדים.

יועץ בטיחות אש, לכבות את הדליקה עוד בטרם היא פורצת

יועץ בטיחות אש הוא בעל תפקיד מציל חיים שכן דליקה היא אירוע לא צפוי היכול לפרוץ בכל מקום ובכל רגע נתון ולסכן חיי אדם ורכוש. כדי להיות בטוחים כי מקום העבודה דוגמת מוסד לימודים, בית חולים או מפעל מוגן מפני שריפה יש להזמין יועץ בטיחות אש מקצועי ומיומן. יועץ בטיחות אש מטעם חברת “ליאור בטיחות” יערוך עבורכם בדיקה של האתר בצורה מקיפה ויוודא כי הוא עומד בכל דרישות המיגון מפני שריפה. באם נמצאו ליקויים במקום, יתריע יועץ בטיחות באש בפני המעסיק, המנהל או בעל הנכס. על מנת לקבל רישוי עסקים, מחויב כל בעל עסק לקבל אישור ממכבי האש. הזמנת יועץ בטיחות אש יוודא כי המקום מוכן לעמוד בביקורת של הרשויות וכי הוא מוגן מפני אש בכל רגע נתון. חברת “ליאור בטיחות”, מעניקה ייעוץ למיגון אש במפעלים, מוסדות וארגונים בכל רחבי הארץ.

להיות בטוחים שאתם בידיים טובות

חברת “ליאור בטיחות” נוסדה על ידי ליאור מקדש, מומחה בטיחות בעבודה ובהדרכות בטיחות. לחברה צוות יועצי בטיחות במגוון תחומים הכולל מנהלי עבודה ומהנדסים איכותיים ומקצועיים המעניקים שירות איכותי, מהיר, ויעיל ללא פשרות וברמה גבוהה. החברה מעניקה שירותים לחברות, מפעלים, מוסדות וארגונים מובילים בכל רחבי הארץ. יועצי הבטיחות של החברה יגיעו עד אליכם לצורך ייעוץ ובדיקה ויכינו עבורכם הצעת מחיר מקיפה ואטרקטיבית. חברת “ליאור בטיחות” חרטה על דגלה לשמש דוגמא ומופת בתחום הבטיחות והיא עומדת בכל מבדקי האיכות המחמירים. החברה מחויבת לשמירת סודיות הלקוח, שקיפות מלאה ועמידה לצדו בזמן אמת. זה הזמן להתקשר לחברת “ליאור בטיחות” וללכת על בטוח.

פוסטים קשורים