אודות

עובדים על בטוח

חברת "ליאור בטיחות" מתמחה במתן שירותי ייעוץ והדרכת עובדים בכל תחומי הבטיחות בעבודה. בראש החברה עומד ליאור מקדש, איש מקצוע בעל שם בתחומו ובעל ניסיון עשיר במגוון תחומי הבטיחות. בין היתר הכין ליאור תיקי שטח ותיקי מפעל, ביצע סקרי ניהול סיכונים וקיים הדרכות בטיחות עבור מאות חברות וארגונים ברחבי הארץ. כל זאת עפ"י הדרישות המחמירות של המוסד לבטיחות וגיהות, משרד העבודה והרווחה והרשות הארצית לכבאות והצלה.

חזונה של החברה הוא לעשות כל שניתן על מנת למנוע מקרים של תאונות עבודה, וזאת על ידי הטמעת הרגלי עבודה נכונים המותאמים לדרישות תקנות העבודה בארץ. 

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

סטנדרטים חדשים בבטיחות

שאיפתה של "ליאור בטיחות" היא להביא לצמצום מקרים של תאונות עבודה ומקרי פגיעה הנובעים מסביבת העבודה, להציל חיי אדם ולמנוע נזקים כלכליים לחברות וארגונים. כל זאת תוך עמידה בכל התקנות והחוקים בתחום הבטיחות והגיהות בארץ.

החברה מציבה סטנדרטים גבוהים ומקפידה על שקיפות מלאה עבור לקוחותיה ועל מתן מידע עדכני. החברה מקפידה לעמוד בזמן אמת לצד לקוחותיה ולעמוד עימם בקשר ישיר בכל עת, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח.

חברת "ליאור בטיחות" מובילה במתן שירותי בטיחות בכל רחבי הארץ. מקצוענות, איכות ואמינות לצד ניסיון רב ושירות לא פשרות, הופכים את חברת "ליאור בטיחות" למבוקשת בתחומה בקרב ארגונים, מוסדות, מפעלים ומעסיקים רבים בכל רחבי הארץ.

סטנדרטים חדשים במקצוענות בתחום הבטיחות בעבודה

צוות העובדים של חברת "ליאור בטיחות" הם ממוני בטיחות, יועצי בטיחות ומהנדסים מנוסים ובעלי ידע רב, המתמחים במתן שירותים ופתרונות יצירתיים עבור לקוחותיה הרבים של החברה. מומחי החברה עורכים סקרי בטיחות, תוכניות ניהול סיכונים וכן הדרכות בטיחות, כגון הדרכות בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים, הדרכות עבודה בגובה, הדרכות עזרה ראשונה, הדרכות בטיחות באש ועוד. למומחים של "ליאור בטיחות" ניסיון רב בהכנת תיקי שטח ותיקי מפעל עבור מאות לקוחות ברחבי הארץ. כל ממונה בטיחות או יועץ בטיחות מטעם חברת "ליאור בטיחות" עובר הכשרות רבות בתחומי ההתמחות השונים הקשורים בתחום הבטיחות בעבודה, וזאת על מנת להעניק ללקוחותינו את המידע והשירות הטובים והאיכותיים ביותר.

Facebook
Twitter
LinkedIn

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן