אודות

עובדים על בטוח

חברת "ליאור בטיחות" מתמחה במתן שירותי ייעוץ והדרכה בכל תחומי הבטיחות בעבודה. מאחורי החברה עומד ליאור מקדש, איש מקצוע בעל שם בתחומו ובעל ניסיון עשיר במגוון תחומי הבטיחות כשמאחוריו בניית מאות מערכי בטיחות, יעוץ והדרכה במאות חברות גדולות ברחבי הארץ. בין היתר הקים ליאור ובנה תיקי שטח ותיקי מפעל וכן ביצע סקרי ניהול סיכונים עבור מאות חברות וארגונים ברחבי הארץ וזאת על פי הדרישות המחמירות של המוסד לבטיחות וגהות, משרד העבודה והרווחה והרשות הארצית לכבאות והצלה. חזונה של החברה הוא לעשות כל שניתן על מנת למנוע הישנותם של מקרי תאונות עבודה וזאת על ידי הטמעת הרגלי עבודה נכונים המותאמים לדרישות תקנות העבודה בארץ. 

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

סטנדרטים חדשים בבטיחות

מטרת הצוותים המיומנים של "ליאור בטיחות" היא להביא לצמצום מקרים של תאונות עבודה ומקרי פגיעה הנובעים מסביבת העבודה, להציל חיי אדם ולמנוע נזקים כלכליים לחברות וארגונים וכל זאת תוך עמידה בכל התקנות והחוקים בתחום הבטיחות והגהות בארץ.

החברה מציבה סטנדרטים גבוהים ומקפידה על שקיפות מלאה עבור לקוחותיה ומתן מידע עדכני. החברה מקפידה לעמוד בזמן אמת לצד לקוחותיה ולעמוד עמם בקשר ישיר בכל זמן תוך מתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח.

חברת "ליאור בטיחות" מובילה במתן שירותי בטיחות בכל רחבי הארץ. מקצוענות, איכות ואמינות לצד ניסיון רב ושירות לא פשרות, הופכים את חברת "ליאור בטיחות" למבוקשת בתחומה בקרב ארגונים, מוסדות, מפעלים ומעסיקים רבים בכל רחבי הארץ.

סטנדרטים חדשים במקצוענות בתחום הבטיחות בעבודה

צוות העובדים של חברת "ליאור בטיחות" הם ממוני בטיחות, יועצי בטיחות ומהנדסים מנוסים ובעלי ידע רב המתמחים במתן שירותים ופתרונות יצירתיים עבור לקוחותיה הרבים של החברה. מומחי החברה עורכים סקרי בטיחות, תכניות ניהול סיכונים וכן הדרכות בטיחות כגון הדרכות בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים, הדרכות עבודה בגובה, הדרכות עזרה ראשונה,  הדרכות בטיחות באש  ועוד. למומחים של חברת "ליאור בטיחות" ניסיון רב אף בבניית תיק שטח וכן תיק מפעל עבור מאות לקוחות ברחבי הארץ. כל ממונה בטיחות או יועץ בטיחות מטעם חברת "ליאור בטיחות" עובר הכשרות רבות בתחומי ההתמחות השונים הקשורים בתחום בטיחות בעבודה וזאת, על מנת להעניק ללקוחות החברה את המידע והשירות הטובים והאיכותיים ביותר בכל זמן.

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן