הדרכות עזרה ראשונה | קורס מגיש עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה

בכל רגע נתון עלול להתרחש במקום העבודה אירוע מסכן חיים. לכן יש חשיבות רבה לכך שהעובדים ישתתפו בקורס עזרה ראשונה, אשר יעניק להם כלים להתמודד עם אירוע חירום. חברת "ליאור בטיחות" מתמחה בבטיחות בעבודה ובהעברת קורסי עזרה ראשונה המותאמים במיוחד עבור עובדים בחברות, ארגונים ומפעלים שונים. קורסי העזרה הראשונה של חברת "ליאור בטיחות" מועברים בבית העסק של הלקוח או במטה החברה ומועברים על ידי מדריכי עזרה ראשונה מוסמכים וכן פרמדיקים מנוסים. הקורסים בנויים בצורה מרתקת ומעשירה וכוללים מצגות וסרטונים והדגמה על גבי בובות. התכנים המועברים בקורסים עשויים לסייע לעובדים גם במקרי חירום מחוץ לעבודה, כגון בבית או ברחוב.

מתן עזרה ראשונה


התכנים הנלמדים בקורס

קורס העזרה הראשונה של "ליאור בטיחות" נבנה בהתאמה מלאה לצוות העובדים בארגון ולתכנים הרלוונטיים עבורם, בין אם מדובר על עובדי ייצור, עובדי אבטחה, עובדי משרד,  עובדי מחסן, נהגים ועוד. היקף הקורס נע בין מפגש בודד בן 3-4 שעות לבין שמונה מפגשים בני 44 שעות.

בין התכנים הנלמדים בקורס: החייאה בסיסית, עצירת שטפי דם, כוויות, טיפול בפציעות קלות, שברים, פגיעות ראש, חנק מגוף זר, פגיעות מחומרים כימיים, התייבשות, התחשמלות, הרעלה, פרכוסים.

ראשונים גם בעזרה ראשונה

חברת "ליאור בטיחות" נוסדה על ידי ליאור מקדש והיא מתמחה בכל תחומי הבטיחות בעבודה ובהדרכות בטיחות לעובדים. החברה מספקת שירות של קורסי עזרה ראשונה לחברות וארגונים בכל רחבי הארץ. הקורסים מועברים על ידי מדריכי קורס עזרה ראשונה מיומנים ומקצועיים, אשר מתאימים כל קורס במדויק לצורכי החברה, הארגון או המוסד. השירות המקצועי והאיכותי, היחס האישי הניתן לכל לקוח ולקוח והמחיר האטרקטיבי הופכים את חברת "ליאור בטיחות" לחברה מובילה בתחומה. אם יש לכם צורך בקורס עזרה ראשונה, זה הזמן ליצור קשר עם חברת "ליאור בטיחות" ולהזמין קורס עזרה ראשונה מציל חיים.

פוסטים קשורים

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

לכל שאלה חייגו
058-7886903

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן