תוכנית בטיחות אש | תוכנית בטיחות

מהי מטרתה של תוכנית בטיחות אש

בין אם אתם מעוניינים להקים עסק חדש ולהוציא עבורו רישיון עסק או בין אם אתם בונים בניין מגורים, משרדים או מסחר, לבטח תחויבו בהצגת תכנית בטיחות אש וזאת על פי תקנה 11 א'. התכנית מחייבת בעלי עסקים, מפעלים, אזורי קניות, מסחר ובילוי ועוד והיא משמשת בסיס המאפשר סיוע בהצלת חיים ובמניעת התפשטות אש במקרים בהם פורצת שריפה. תכנית בטיחות אש מוגשת לאישורם של שירותי כבאות והצלה. חברת "ליאור בטיחות" מתמחה במתן שירותי בטיחות בעבודה ובהדרכות בטיחות. לחברה צוות מהנדסים ויועצי בטיחות אש בכירים אשר יכינו עבורכם תכנית בטיחות אש מקצועית, מקיפה ואיכותית לאישור מידי של שירותי כבאות והצלה.  


תוכנית בטיחות אש, מצילה חיים

שירותי בניית תכנית בטיחות אש מטעם חברת "ליאור בטיחות", ניתנים בכל רחבי הארץ וכוללים בין היתר: קניונים ומרכזים מסחריים, מלונות, אולמות אירועים וגני אירועים, רשתות בתי אבות, בנקים, עיריות, מועצות מקומיות ועוד. התכנון מתבצע על פי דרישות חוק תכנון ובנייה ושירותי כבאות והצלה. תכנית בטיחות אש מתבצעת ע"י יועץ בטיחות אש מוסמך ומנוסה של "ליאור בטיחות" והיא כוללת פירוט נרחב של אמצעי כיבוי אש ובטיחות באש במקום.

תוכנית בטיחות אש, להיות בטוחים

 תכנית בטיחות אש מקצועית המוגשת לאישורם של שירותי כבאות והצלה חייבת לכלול בין היתר: דרכי גישה והיערכות לרכבי כיבוי והצלה, דרכי מוצא מהמבנה, עמידות המבנה על חלקיו השונים, שלטי הכוונה ותאורת חירום בדרכי המוצא ומיקום לוחות הפיקוד והחשמל. כמו כן תציין התכנית באם קיימות דלתות חסינות בפני אש, דלתות עשן, דרכי מילוט ואמצעי כיבוי בכל קומה בבניין, מערכות גילוי אש ודרכי פינוי עשן ועוד. בנייני משרדים, מסחר או תעשייה, חייבים ברישיון עסק. על מנת לקבל את רישיון העסק, מחויבים בעליהם בהגשת תכנית בטיחות אש לשירותי כבאות והצלה. ממוני בטיחות אש מקצועיים של חברת "ליאור בטיחות" ילוו אתכם לאורך הכנת תכנית בטיחות אש ועד לקבלת האישור משירותי כבאות והצלה.

כל היתרונות בתוכנית אחת

תכנית בטיחות אש משמשת בסיס לסיוע בהצלת חיים במקרה בו פורצת שריפה במקום. התכנית מבטיחה את מוכנות המבנה והעסק למקרה של שריפה והתלקחות בו. התכנית יכולה להקטין משמעותית את הסיכון בגרימת נזק בנפש או ברכוש. הימצאות תכנית זו, מחדדת את נהלי הבטיחות ומטמיעה אותם בשגרת העבודה הן בקרב העובדים והן בקרב המנהלים במקום. יועצי הבטיחות באש המקצועיים והמנוסים של חברת "ליאור בטיחות", יכינו עבורכם תכנית בטיחות אש מקיפה ומפורטת וילוו אתכם צעד אחר צעד עד לאישור התכנית על ידי כל הגורמים.

מקצוענים בבטיחות

חברת "ליאור בטיחות" היא חברה גדולה ומנוסה בתחום הבטיחות בעבודה ובהדרכות בטיחות. לחברה ממוני בטיחות מוסמכים בתחומים שונים, דוגמת בטיחות באש, בטיחות בחומרים מסוכנים ובטיחות בעבודה  בגובה, וכן מנהלי עבודה ומהנדסים מוסמכים. החברה פועלת בהצלחה בכל רחבי הארץ ולה לקוחות הכוללים חברות מובילות, מוסדות וארגונים. חברת "ליאור בטיחות" מעניקה שירות מקצועי, אמין ואיכותי במחיר אטרקטיבי והיא מלווה את לקוחותיה תוך שקיפות מלאה, שמירה על סודיות ועמידה בלוחות זמנים. אם יש לך צורך בהגשת תכנית בטיחות באש לגורמים המוסמכים, זה הזמן ללכת על בטוח ולקבוע פגישה עם מומחי הבטיחות המקצועיים של חברת "ליאור בטיחות".

פוסטים קשורים

ליצירת קשר בכל נושא בטיחותי

לכל שאלה חייגו
058-7886903

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן